Нові-старі обличчя: до співбесіди на посаду Головного архітектора Києва допустили трьох

тЗа результатами 2-го етапу конкурсу на заміщення вакантної посади директора Департаменту містобудування та архітектури – головного архітектора міста Києва до співбесіди допущено 3 кандидатури із 6-ти, які розв’язували ситуаційні завдання.

Про це повідомив голова конкурсної комісії, керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, інформує прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Так, за його словами, до етапу співбесіди пройшли:

1. Бондар Ганна Вячеславівна.

2. Броневицький Сергій Петрович.

3. Свистунов Олександр Вікторович.

Нагадаємо, наступний етап конкурсу – співбесіда – відбудеться 7 вересня о 10:00 у приміщенні Київської міської державної адміністрації (кабінет 514). Проведення підрахунку результатів конкурсу та визначення переможця заплановано на 9 вересня.

Оприлюднять результати конкурсу – 16 вересня 2016 року.

Затверджені рішенням КМДА № 758 від 30 серпня 2016 року ситуаційні завдання для конкурсу на посаду Головного архітектора Києва можна почитати ТУТ .

Додамо, що Ганна Бондар виконувала обов'язки головного архітектора міста Києва та директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА з жовтня 2015 року по 4 квітня 2016 року.

Сергій Броневицький у 2009-2010 рр. виконував обов'язки начальника Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації. Також він був керівником розробників проекту Генерального плану розвитку Києва та його приміської зони до 2025 року.

Олександр Свистунов - екс-головний архітектор скандального архітектурного бюро Сергія Бабушкіна. Виконував обов'язки головного архітектора міста Києва та директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА після того, як цієї посади була звільнена Бондар.

Як повідомляв «Ні корупції!», розпорядженням КМДА № 776 від 3 серпня 2016 року у Київській міській державній адміністрації оголошено новий, четвертий за рахунком у цьому році конкурс на зайняття вакантної посади директора Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) – головного архітектора столиці.

Читайте також «Антирейтинг кандидатів на посаду головного архітектора Києва»