На адмінмежі з Кримом українець «спокушав» прикордонників 1 тис. грн.

хабар ЧаплинкаУ контрольному пункті «Чаплинка» громадянин України, який прямував на виїзд з материкової частини України, намагався підкупити прикордонників Херсонського загону.

Як повідомляє прес-служба Азово-Чорноморського регіонального управління держприкордонслужби, під час проходження паспортного контролю він одразу поклав у документи 1 тисячу гривень за непритягнення його до адміністративної відповідальності, яке він скоїв раніше.

Прикордонники на таку пропозицію відповіли відмовою, а факт пропонування грошей зафіксували. Військовослужбовці викликали представників Національної поліції, які провели необхідні дії щодо відібрання пояснень та вилучення «хабара». Також прикордонники направили до поліції повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Як повідомляв «Ні корупції!», служба безпеки України спільно з Військовою прокуратурою Західного гарнізону затримала на хабарі двох військовослужбовців Львівського прикордонного загону.