Луцький депутат намагався підкупити прокурора квартирою

keepinhandПрокуратура Волинської області розслідує кримінальне провадження стосовно депутата міської ради за фактом пропозиції надання неправомірної вигоди працівнику прокуратури.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Встановлено, що 25 серпня 2016 депутат Луцької міської ради (ВО «Батьківщина»), представник депутатських комісій з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, зарекомендувавши себе представником інтересів низки будівельних компаній, звернувся до начальника відділу прокуратури області із пропозицією надання неправомірної вигоди у вигляді квартири у новозбудованому будинку за вирішення питання про закриття кримінального провадження стосовно службових осіб відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області.

При цьому депутат зазначив, що розслідування вказаного кримінального провадження створює юридичні перешкоди при подальшому веденні будівельних робіт, отриманні дозвільних документів та введення об’єктів в експлуатацію.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні проводиться слідчими прокуратури області.

Зазначимо, що раніше прокуратурою Волинської області було зареєстровано кримінальне провадження за фактами зловживання службовим становищем та службового підроблення зі сторони службових осіб відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області в інтересах низки компаній-забудовників, які ведуть будівництво багатоквартирних будинків у м. Луцьку з суттєвими порушеннями містобудівних умов та Державних будівельних норм України, що може становити небезпеку для людей.

Досудове розслідування здійснюється слідчим управлінням Головного управління Національної поліції України у Волинській області, а процесуальне керівництво – прокуратурою Волинської області.

Як повідомляють «Волинські новини», до складу комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження входять:

голова комісії - Андрій Козюра (ВО «Батьківщина»);

члени комісії - Сергій Балицький («Українське об'єднання патріотів – УКРОП»), Петро Бойко(«Українське об'єднання патріотів – УКРОП»), Костянтин Петрочук (радикальна партія Олега Ляшка),Микола Яручик (Блок Петра Порошенка «Солідарність»), Віктор Ящук (ВО «Свобода»).