ФОТО
| |

Льовочкін під час війни майже добудував палац у Конча-Заспі

levochkinЕкс-керівник адміністрації президента Віктора Януковича та один з керівників фракції «Опозиційного блоку» в Верховній Раді Сергій Льовочкін закінчує будувати величезний маєток у Конча-Заспі.

Про це на своїй сторінці у Фейбук повідомив народний депутат Ігор Луценко.

«А тим часом сім’я співвласника телеканалу Інтер і великого москвофіла Львочкіна тим часом майже закінчила будувати своє гніздо у Кончі-Заспі, під Києвом». – написав Луценко і додав, що у жовтні 14-го року він опублікував процес будівництва, зафільмований з повітря.

«На цьому відео, знятому у травні цього року, видно той непересічний прогрес, якого добилися Льовочкіни. Стіни та дах готові, залишилося закінчити оздоблення та озеленити ділянку.  Генеральна прокуратура не чіпає Льовочкіних.

Льовочкін – один із центральних функціонерів Опоблоку, про-російської парламентської партії. Вони вважають, що війну на Сході розпочала українська влада. Його сестра – теж депутат в Опоблоці.

Коли будете дивитися, не забудьте фразу «і це під час війни», – написав нардеп.

Як повідомляв «Ні корупції!», у провадженні Обухівського райсуду Київської області перебуває справа про витребування у народного депутата Юлії Льовочкіної 3,24 га землі біля річки Козинка.

Раніше журналісти «Свідомо» повідомили, що Юлія Льовочкіна оформила у власність цю землю у 2014 році після Євромайдану. Ділянка має цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Читайте також «Зона Льовочкіних»

Доданий до: Відеоблог, Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії