Льовочкін під час війни майже добудував палац у Конча-Заспі

levochkinЕкс-керівник адміністрації президента Віктора Януковича та один з керівників фракції «Опозиційного блоку» в Верховній Раді Сергій Льовочкін закінчує будувати величезний маєток у Конча-Заспі.

Про це на своїй сторінці у Фейбук повідомив народний депутат Ігор Луценко.

«А тим часом сім’я співвласника телеканалу Інтер і великого москвофіла Львочкіна тим часом майже закінчила будувати своє гніздо у Кончі-Заспі, під Києвом». – написав Луценко і додав, що у жовтні 14-го року він опублікував процес будівництва, зафільмований з повітря.

«На цьому відео, знятому у травні цього року, видно той непересічний прогрес, якого добилися Льовочкіни. Стіни та дах готові, залишилося закінчити оздоблення та озеленити ділянку.  Генеральна прокуратура не чіпає Льовочкіних.

Льовочкін – один із центральних функціонерів Опоблоку, про-російської парламентської партії. Вони вважають, що війну на Сході розпочала українська влада. Його сестра – теж депутат в Опоблоці.

Коли будете дивитися, не забудьте фразу «і це під час війни», - написав нардеп.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hBiFg_e0crw

Як повідомляв «Ні корупції!», у провадженні Обухівського райсуду Київської області перебуває справа про витребування у народного депутата Юлії Льовочкіної 3,24 га землі біля річки Козинка.

Раніше журналісти «Свідомо» повідомили, що Юлія Льовочкіна оформила у власність цю землю у 2014 році після Євромайдану. Ділянка має цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Читайте також «Зона Льовочкіних»