Керівництво одного з одеських портів розтратило бюджетні кошти

groshi-dt.ua_Перший заступник директора державного підприємства, а саме одного з портів Одещини, спільно з фахівцем з питань зайнятості та обліку кадрів цього ж підприємства здійснили розтрату бюджетних коштів на суму 32,8 тисяч гривень. Про це повідомила прес-служба Національної поліції України.

Так, посадовці внесли недостовірну інформацію до табелів обліку робочого часу, відомостей про нарахування заробітної плати та інші кадрові й фінансово-бухгалтерські документи. Внаслідок цього нарахували та виплатили заробітну плату директорові підприємства за час, який він не перебував на робочому місці.

Наразі за даним фактом відкриті кримінальні провадження за частиною 1 статті 366 (службове підроблення) та частиною 2 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Генеральною прокуратурою України повідомлено посадовцям про підозру за вчинення кримінальних правопорушень.
Посадовцям загрожує позбавлення волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Днями «Ні Корупції!» повідомив про те, що НАБУ підозрює ПАТ «Черкасиобленерго» у привласненні коштів. Так, у відомстві вважають, що «службові особи ПАТ «Черкасиобленерго», діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб, шляхом укладення договорів про переведення боргу, надання поворотної фінансової допомоги та надання послуг, заволоділи чужим майном (грошовими коштами, належними зазначеному енергопостачальнику) в особливо великому розмірі. Мова йде про десятки мільйонів гривень.