ФОТО
| |

В Одесі поліцейський попався «на гарячому»

Âçÿòêà. Êîíâåðò, ãðèâíû, íàðó÷íèêè. ôîòî áàíê Ïðåäìåòû Äåíüãè ÍÀ ÃËÀÂÍÓÞ

Слідчі прокуратури регіону спільно з працівниками Управління внутрішньої безпеки в Одеській області під час отримання хабара викрили поліцейського. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Одещини.

Так, співробітник Таїровського відділу поліції одержав 10 тисяч гривень від представника приватної медичної установи за непередання матеріалів перевірки слідчому поліції, а відповідно, уникнення кримінальної відповідальності.

Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 3 статті 368 КК України, а саме прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище,  триває. Перевертню в погонах загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

В Україні викриття правоохоронців-хабарників відбувається доволі часто. Так, як повідомляв «Ні Корупції!», у серпні в Харкові було викрито двох поліцейських за систематичне хабарництво.

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії