В Одесі поліцейський попався «на гарячому»

Âçÿòêà. Êîíâåðò, ãðèâíû, íàðó÷íèêè. ôîòî áàíê Ïðåäìåòû Äåíüãè ÍÀ ÃËÀÂÍÓÞ

Слідчі прокуратури регіону спільно з працівниками Управління внутрішньої безпеки в Одеській області під час отримання хабара викрили поліцейського. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Одещини.

Так, співробітник Таїровського відділу поліції одержав 10 тисяч гривень від представника приватної медичної установи за непередання матеріалів перевірки слідчому поліції, а відповідно, уникнення кримінальної відповідальності.

Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 3 статті 368 КК України, а саме прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище,  триває. Перевертню в погонах загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

В Україні викриття правоохоронців-хабарників відбувається доволі часто. Так, як повідомляв «Ні Корупції!», у серпні в Харкові було викрито двох поліцейських за систематичне хабарництво.