ФОТО
| |

У 62 київських дитсадках вихованців замість масла годували спредом

image_640xsПравоохоронці почали розслідувати факти поставки недоброякісних продуктів харчування в 62 дитячих садків Оболонського району Києва.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури м.Києва.

Київська місцева прокуратура №5 здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом постачання до дитячих садків, розташованих в Оболонському районі столиці, продуктів харчування, що становлять загрозу для здоров’я дітей.

Як з’ясувалося в ході досудового розслідування, до майже 62 дошкільних навчальних закладів замість вершкового масла постачали його дешевий аналог, а саме спред – харчовий жировий продукт, що містить 99% немолочних жирів.

Результати проведення випробувань, проведеними спеціалістами Науково-дослідного центру випробувань продукції державного підприємства «Всеукраїнський державний науково – виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів», підтвердили, що якість цього продукту не відповідає державним стандартам, що є грубим порушенням законодавства.

Наразі, місцевою прокуратурою скеровано лист до Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації з вимогою прийняти міри щодо запобігання подальшого постачання продуктів, які становлять загрозу для здоров’я дошкільнят.

“Досудове розслідування, в ході якого буде встановлено осіб, причетних до вказаних порушень, триває. Кримінальне провадження розслідується за ст. 367 КК України (службова недбалість)”, – повідомили в прокуратурі.

Нещодавно «Ні корупції!» повідомляв про нещодавній гучний скандал навкого тендеру на харчування школярів у північних районах Рівненщини.

Читайте також  “Освітяни столичного Святошино закуповують харчі у посередників за завищеними цінами

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії