У 62 київських дитсадках вихованців замість масла годували спредом

image_640xsПравоохоронці почали розслідувати факти поставки недоброякісних продуктів харчування в 62 дитячих садків Оболонського району Києва.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури м.Києва.

Київська місцева прокуратура №5 здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом постачання до дитячих садків, розташованих в Оболонському районі столиці, продуктів харчування, що становлять загрозу для здоров’я дітей.

Як з’ясувалося в ході досудового розслідування, до майже 62 дошкільних навчальних закладів замість вершкового масла постачали його дешевий аналог, а саме спред - харчовий жировий продукт, що містить 99% немолочних жирів.

Результати проведення випробувань, проведеними спеціалістами Науково-дослідного центру випробувань продукції державного підприємства «Всеукраїнський державний науково – виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів», підтвердили, що якість цього продукту не відповідає державним стандартам, що є грубим порушенням законодавства.

Наразі, місцевою прокуратурою скеровано лист до Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації з вимогою прийняти міри щодо запобігання подальшого постачання продуктів, які становлять загрозу для здоров’я дошкільнят.

"Досудове розслідування, в ході якого буде встановлено осіб, причетних до вказаних порушень, триває. Кримінальне провадження розслідується за ст. 367 КК України (службова недбалість)", - повідомили в прокуратурі.

Нещодавно «Ні корупції!» повідомляв про нещодавній гучний скандал навкого тендеру на харчування школярів у північних районах Рівненщини.

Читайте також  "Освітяни столичного Святошино закуповують харчі у посередників за завищеними цінами"