У Києві підприємець розтратив понад мільйон, виділених на ремонт інституту Шалімова

img_8030_800x530Київська місцева прокуратура №9 повідомила про підозру директору комерційного підприємства, який розтратив понад 1 млн гривень, виділених на ремонт будівлі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

У 2012 році підприємець уклав з одним із найбільших у м. Києві медичних установ договір на проведення робіт з капітального ремонту фасаду та вхідної групи інституту на загальну суму понад 13 млн гривень.

Проте з'ясувалося, що директор підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, вносив неправдиві відомості щодо вартості витрат під час підписання актів виконаних робіт із залученими субпідрядниками. Як наслідок, із державного бюджету на рахунки приватного товариства було зайво перераховано понад 1 млн гривень.

«Наразі посадовцю інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). За скоєне директору товариства загрожує до дванадцяти років позбавлення волі», - повідомили в прокуратурі.

Як з’ясував «Ні корупції!», йдеться про ТОВ «Ладобуд», яке ремонтувало фасад будівлі інституту Шалімова. Директором ТОВ, з яким інститут Шалімова уклав угоду, є Ігор Марнянський. Він є і засновником підприємства з 2008 року.

Згідно з постановою Окружного адміністративного суду м.Києва від 21 червня 2016 року, ТОВ «Ладобуд» за позовом Державної фінансової інспекції України має повернути до державного бюджету 1 110 161, 30 грн., на які було завищено вартість робіт при ремонті будівлі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова НАМН України, що знаходиться по вул. Героїв Севастополя, 30 у Києві.