Система е-декларування працює з проблемами через сертифікат безпеки

unnamed-f5d59c0f6371ecc71afd5d201997d9ee-300x179Система електронного декларування, яка мала бути введена в промислову експлуатацію опівночі 1 вересня, станом на 7 ранку лишається доступна не для всіх користувачів.

Про це повідомляють користувачі соціальних мереж, повідомляє "Європейська правда".

Кнопка "задекларуй" доступна на сайті Національного агентства із запобігання корупції, але браузер не дозволяє перейти до форми декларування, попереджаючи про проблеми з безпекою, через що розпочати декларування на порталі е-декларацій наразі неможливо.

428ba3a-1

Браузер попереджає користувача про можливу спробу крадіжки його персональних даних.
Водночас, на частині браузерів вхід до системи – можливий, сайт пропонує подати електронний підпис.

51ceffd-2

Форма відображення вже внесених електронних декларацій також не працює так, як розраховано. Сайт єдиного реєстру електронних декларацій доступний, але на ньому відсутні декларації, подані в систему раніше.

У відповідності до попередніх рішень НАЗК, старі декларації, введені протягом тестового періоду, мали лишитися в системі.

Як повідомляв «Ні корупції!», Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації (ДССЗЗІ) затвердила надання атестату на комплексну систему захисту інформації системи е-декларування.

Додамо, що напередодні Національне агентство з питань запобігання корупції заявило, що з 1 вересня посне працювати система е-декларування.

«Відповідно до Рішення НАЗК, з 00 год. 00 хв. 1 вересня 2016 року НАЗК приймає в постійну (промислову) експлуатацію інформаційно -телекомунікаційну систему «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», - повідомили в Агенстві.