Суд відмовив Романчуку повернути обвинувальний акт для виправлення порушень

492935У Центральному районному суді Миколаєва відбулося підготовче судове засідання стосовно колишнього заступника голови Миколаївської облдержадміністрації, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення за частиною 4 статті 368 КК України, а саме одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище. Про це повідомляє прес-служба суду.

У ході засідання суд оголосив ухвалу щодо відмови у задоволенні клопотання сторони захисту про повернення обвинувального акту до військової прокуратури для виправлення допущених порушень, оскільки, на думку захисників, він складений з численними недоліками, та вирішив питання призначення судового розгляду кримінальної справи.

Кримінальне провадження розглядається колегією суддів у складі Володимира Алєйнікова, Олександра Чулупа, під головуванням судді Світлани Скрипченко.

Наступне судове засідання по суті відбудеться 2 вересня 2016 року о 10.00.

Якщо буде доведено вину Романчука в суді, йому загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Як повідомляв «Ні Корупції!», Микола Романчук, який має звання Героя України, був затриманий під час отримання хабара 90 тисяч доларів США за дозвіл розробляти кар’єр. Обшуки в будинку посадовця виявили чимало коштовностей і грошей. 22 червня Герой України Романчук вийшов із СІЗО під заставу 5,5 мільйонів гривень. Досудове розслідування по справі було закінчено вже наприкінці серпня.