ФОТО
| |

Суд відмовив Романчуку повернути обвинувальний акт для виправлення порушень

492935У Центральному районному суді Миколаєва відбулося підготовче судове засідання стосовно колишнього заступника голови Миколаївської облдержадміністрації, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення за частиною 4 статті 368 КК України, а саме одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище. Про це повідомляє прес-служба суду.

У ході засідання суд оголосив ухвалу щодо відмови у задоволенні клопотання сторони захисту про повернення обвинувального акту до військової прокуратури для виправлення допущених порушень, оскільки, на думку захисників, він складений з численними недоліками, та вирішив питання призначення судового розгляду кримінальної справи.

Кримінальне провадження розглядається колегією суддів у складі Володимира Алєйнікова, Олександра Чулупа, під головуванням судді Світлани Скрипченко.

Наступне судове засідання по суті відбудеться 2 вересня 2016 року о 10.00.

Якщо буде доведено вину Романчука в суді, йому загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Як повідомляв «Ні Корупції!», Микола Романчук, який має звання Героя України, був затриманий під час отримання хабара 90 тисяч доларів США за дозвіл розробляти кар’єр. Обшуки в будинку посадовця виявили чимало коштовностей і грошей. 22 червня Герой України Романчук вийшов із СІЗО під заставу 5,5 мільйонів гривень. Досудове розслідування по справі було закінчено вже наприкінці серпня.

 

Доданий до: Корупція в Миколаєві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії