ФОТО
| |

Поліцейський “виправдав” власну тещу

konflikt-interesНачальник чергової частини одного з відділів поліції ГУ Національної поліції в Черкаській області, використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, погодив висновок про відсутність складу кримінального правопорушення в діях матері своєї цивільної дружини.

Оскільки він діяв та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, його справу про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) КУпАП, передали до суду. Про це повідомляє прокуратура Черкаської області.

Суд першої інстанції не знайшов у діях поліцейського складу злочину. “Прокуратурою області забезпечено участь в апеляційному розгляді цієї справи.

Постановою апеляційного суду Черкаської області від 18.08.2016 скасовано постанову суду першої інстанції, якою провадження у справі стосовно працівника  відділу поліції закрито за відсутністю складу адміністративного правопорушення. Останнього визнано винним у вчиненні вказаного вище правопорушення”, – повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Відповідно до законодавства, вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів  тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як вже писав “Ні корупції!”, у липні цього року на Черкащині поліцейського піймали на хабарі. Слідчий відділ прокуратури Черкаської області завершив досудове розслідування стосовно працівника Уманського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області, якого обвинуватили у вимаганні та отриманні 19.05.2016 року неправомірної вигоди у чотири тисячі гривень.

Слідством дії правоохоронця кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії