ФОТО
| |

Партнер екс-директора “Київзеленбуду” на півмільйона завищив ціну робіт у парку “Кіото”

яяя-300x208КО «Київзеленбуд» судиться про розірвання договору з ТОВ «Будівельно-транспортна компанія «Київбудсервіс» щодо реконструкції парку «Кіото» у Деснянському районі міста Києва.

Про це свідчить рішення Господарського суду м.Києва від 10 серпня, повідомляють «Наші гроші».

Суд позов задовольнив і видав рішення про розірвання договору, а також стягнення з компанії «Київбудсервіс» 423 тис грн. завищеної вартості робіт і 125 тис грн. неповернутого авансу.

Однак це рішення на набуло чинності, оскільки на нього подано апеляцію. Коли відбудеться розгляд апеляційної скарги поки невідомо.

У серпні 2015 року «Київзеленбуд» уклав договір з компанією «Київбудсервіс» про завершення реконструкції парку «Кіото». Вартість договору склала 5,28 млн грн.

«Київбудсервіс» повідомив, що у жовтні 2015 р. підписав акт виконаних робіт на 1,46 млн грн. Однак у комунальному підприємстві стверджують, що фактично вартість цих робіт була завищена. Подальше обстеження показало відхилення від проектних рішень при мощенні доріжок. Ревізія держфінінспекції встановила завищення вартості робіт на 423 тис грн.

Підряднику надсилалися листи щодо усунення виявлених недоліків. Але фірма «Київбудсервіс» стверджувала, що не отримувала їх, оскільки змінила адресу. У свою чергу, «Київзеленбуд» повідомив, що попередження про зміну адреси не отримував.

До початку 2015 року «Будівельно-транспортна компанія «Київбудсервіс» належала Ігорю Харченку з Донецька. У 2015 році власником фірми став В’ячеслав Зозуля з села Гожули Полтавської області.

В’ячеслав Зозуля також значиться співзасновником ТОВ «Сучасний світ будівництва» разом із В’ячеславом Миколайовичем Суботіним. У 2014 р. він був відомий як заступник директора КО «Київзеленбуд», а в лютому 2015 р. як в.о. гендиректора «Київзеленбуду».

Сьогодні в.о. гендиректора підприємства є Михайло Наконечний.

Як повідомляв «Ні корупції!», у столичному парку «Кіото» не доробили і покинули розпіарену систему поливу сакур.

Тоді «Ні корупції!» також вказував на близькість підрядника до працівника «Київзеленбуду».

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії