Двоє посадовців столичної РДА погоріли на 10 тисячах хабара

PM608image001Начальника відділу контролю за благоустроєм однієї з районних державних адміністрацій та його підлеглого, головного спеціаліста, затримано після отримання неправомірної вигоди у сумі 10 тисяч гривень.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Так, приватний підприємець здійснював реалізацію квасу з пересувної торгової точки (бочки). Посадовці столичної РДА вимагали у нього хабар саме за не притягнення до адміністративної відповідальності за фактом торгівлі в невстановленому місці.

31 серпня оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у місті Києві спільно зі слідчими прокуратури та ГУНП затримали хабарників після отримання коштів. Предмет хабара вилучено.

PM996image002

«За даним фактом Київською місцевою прокуратурою № 1 відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Посадовцям загрожує від 5-ти до 10-ти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3-хроків, з конфіскацією майна», - повідомили у Нацполіції.

Як повідомляв «Ні корупції!», наприкінці липня у столиці також було затримано посадовця РДА на 10-тисячному хабарі. Гроші заплатив приватний підприємець керівнику одного з відділів Дніпровської районної державної адміністрації за укладання договору оренди нежитлового приміщення зі зниженням вартості орендної плати.