ФОТО
| |

Двоє посадовців столичної РДА погоріли на 10 тисячах хабара

PM608image001Начальника відділу контролю за благоустроєм однієї з районних державних адміністрацій та його підлеглого, головного спеціаліста, затримано після отримання неправомірної вигоди у сумі 10 тисяч гривень.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Так, приватний підприємець здійснював реалізацію квасу з пересувної торгової точки (бочки). Посадовці столичної РДА вимагали у нього хабар саме за не притягнення до адміністративної відповідальності за фактом торгівлі в невстановленому місці.

31 серпня оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у місті Києві спільно зі слідчими прокуратури та ГУНП затримали хабарників після отримання коштів. Предмет хабара вилучено.

PM996image002

«За даним фактом Київською місцевою прокуратурою № 1 відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Посадовцям загрожує від 5-ти до 10-ти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3-хроків, з конфіскацією майна», – повідомили у Нацполіції.

Як повідомляв «Ні корупції!», наприкінці липня у столиці також було затримано посадовця РДА на 10-тисячному хабарі. Гроші заплатив приватний підприємець керівнику одного з відділів Дніпровської районної державної адміністрації за укладання договору оренди нежитлового приміщення зі зниженням вартості орендної плати.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії