ФОТО
| |

В Одесі на півмільйонному хабарі «погорів» академік НААН України

n_1751_16767159Слідчими прокуратури Одещини спільно з працівниками СБУ затримано виконувача обов’язків Інституту сільського господарства «Причорномор’я» Національної академії аграрних наук України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.

«Директор наукової установи одержав від керівника державного дослідного господарства, що є структурним підрозділом інституту, півмільйона гривень за уникнення перевірки підприємства та збереження його на посаді», – повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко.

Слід зазначити, що «вирішення» вказаного питання посадовець оцінив у 3 мільйони гривень, однак отримав від директора господарства частину обумовленої суми.

«Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за ч. 4 ст. 368 КК України», – повідомили в прокуратурі.

30_08_2016_1(2)

Як повідомляв «Ні корупції!», днями НАБУ викрило на хабарі у майже 3 мільйони гривень тимчасово виконуючого обов’язки ректора Національного авіаційного університету Києва.

Він вимагав 5 млн грн та додатково 50 тис доларів США за подальше невчинення перешкод у поновленні на посадах за рішенням суду колишніх працівників університету та підписання наказів про їх призначення.

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії