В Одесі на півмільйонному хабарі «погорів» академік НААН України

n_1751_16767159Слідчими прокуратури Одещини спільно з працівниками СБУ затримано виконувача обов’язків Інституту сільського господарства «Причорномор’я» Національної академії аграрних наук України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.

«Директор наукової установи одержав від керівника державного дослідного господарства, що є структурним підрозділом інституту, півмільйона гривень за уникнення перевірки підприємства та збереження його на посаді», - повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко.

Слід зазначити, що «вирішення» вказаного питання посадовець оцінив у 3 мільйони гривень, однак отримав від директора господарства частину обумовленої суми.

«Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за ч. 4 ст. 368 КК України», - повідомили в прокуратурі.

30_08_2016_1(2)

Як повідомляв «Ні корупції!», днями НАБУ викрило на хабарі у майже 3 мільйони гривень тимчасово виконуючого обов’язки ректора Національного авіаційного університету Києва.

Він вимагав 5 млн грн та додатково 50 тис доларів США за подальше невчинення перешкод у поновленні на посадах за рішенням суду колишніх працівників університету та підписання наказів про їх призначення.