Сьогодні вирішиться доля системи e-декларування

unnamed-f5d59c0f6371ecc71afd5d201997d9ee-300x179Сьогодні, 31 серпня, Держслужба спеціального зв’язку та захисту інформації планує надати експертний висновок комплексної системи захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій чиновників.

Про це повідомляє прес-служба Держспецзв’язку.

На сьогодні також заплановано засідання експертної ради для ухвалення рішення стосовно відповідності КСЗІ реєстру вимогам нормативних документів із технічного захисту інформації та видачі Атестату відповідності,

Позитивне рішення про сертифікацію експертна рада прийме на підставі позитивного експертного висновку.

«До цього моменту офіційні заяви та публічні твердження про те, що Держспецзв’язку зобов’язаний видати Атестат, можуть бути розцінені і кваліфіковані як протиправний тиск на експертів, а також посадових осіб державного органу», – наголошує відомство.

У Держспецзв’язку також нагадали, що рішенням Президента України та дорученням Прем’єр-міністра України на Держспецзв’язку покладено обов’язок усунутинедоліки, допущені компанією-розробником стосовно КСЗІ Реєстру, та забезпечити умови легітимного запуску Реєстру НАЗК до 31 серпня 2016 року.

Як повідомляв «Ні корупції!», НАЗК закрила доступ до системи електронного декларування до 1 вересня.

Нагадаємо, що 15 серпня система електронного декларування була запущена, не будучи доопрацьованою, зокрема – не маючи необхідного сертифікату.