Миколаївських поліцейських, які проявили бездіяльність, звільнять

police_0c375Наразі триває службове розслідування, за результатами якого усі патрульні поліцейські, які проявили бездіяльність під час конфліктної ситуації в центрі Миколаєва в ніч на 30 серпня, будуть звільнені з лав Національної поліції.

Про це заявив начальник Департаменту патрульної поліції України НПУ Євген Жуков, повідомляє Департамент комунікації НПУ.

«Ті екіпажі, які були присутні, саме «присутні», не вдаючись дожодних дій, окрім як збирання всього цього бруду на нашу адресу, на адресу Патрульної поліції всієї України, - будуть звільнені безповоротно разом із горе-командиром. По цій ситуації покарання понесуть усі причетні співробітники», - зазначив Жуков.

Нагадаємо, 30 серпня на каналі у мережі було опубліковано відео, на якому в Миколаєві кілька поліцейських не можуть приборкати двох дебоширів.

https://youtu.be/RYylCeIybZM

Своє обурення раніше висловили народний депутат Борислав Береза, радник президента Юрій Бірюков і радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Як повідомляв «Ні корупції!», декілька днів тому міністр внутрішніх справ Арсен Аваков після іншого інциденту на Миколаївщині – вбивства поліцейськими громадянина у Кривому Озері – заявив, що керівництво поліції Миколаївщини звільнять.