ФОТО
| |

Миколаївських поліцейських, які проявили бездіяльність, звільнять

police_0c375Наразі триває службове розслідування, за результатами якого усі патрульні поліцейські, які проявили бездіяльність під час конфліктної ситуації в центрі Миколаєва в ніч на 30 серпня, будуть звільнені з лав Національної поліції.

Про це заявив начальник Департаменту патрульної поліції України НПУ Євген Жуков, повідомляє Департамент комунікації НПУ.

«Ті екіпажі, які були присутні, саме «присутні», не вдаючись дожодних дій, окрім як збирання всього цього бруду на нашу адресу, на адресу Патрульної поліції всієї України, – будуть звільнені безповоротно разом із горе-командиром. По цій ситуації покарання понесуть усі причетні співробітники», – зазначив Жуков.

Нагадаємо, 30 серпня на каналі у мережі було опубліковано відео, на якому в Миколаєві кілька поліцейських не можуть приборкати двох дебоширів.

Своє обурення раніше висловили народний депутат Борислав Береза, радник президента Юрій Бірюков і радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Як повідомляв «Ні корупції!», декілька днів тому міністр внутрішніх справ Арсен Аваков після іншого інциденту на Миколаївщині – вбивства поліцейськими громадянина у Кривому Озері – заявив, що керівництво поліції Миколаївщини звільнять.

Доданий до: Відеоблог, Корупція в Миколаєві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії