Екс-начальник Здолбунівської податкової інспекції за хабар відбувся іспитовим строком

Юрій Баранов очолив Здолбунівську податкову інспекцію у 28 років. Фото з його сторінки ВК

Юрій Баранов очолив Здолбунівську податкову інспекцію у 28 років. Фото з його сторінки ВК

За хабар у розмірі 25 тисяч гривень засудили вже екс-начальника Здолбунівської ОДПІ, 32-річного Юрія Баранова. Суд призначив йому покарання у вигляді іспитового строку на 3 роки з позбавленням права займати керівні посади на державній службі на той же термін та позбавленням спеціального звання радника податкової служби другого рангу.

Про це повідомляє ВВБ ГУ ДФС у Рівненській області, інформує «Четверта влада».

Здолбунівським районним судом Рівненської області у кримінальному провадженні по обвинуваченні колишнього начальника Здолбунівської ОДПІ Юрія Баранова визнано винним у скоєнні злочину, що кваліфікується за ч.3 ст. 368 кримінального кодексу України – одержання хабара в особливо великому розмірі.

Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Юрія Баранова звинуватили в тому, що перебуваючи на посаді начальна Здолбунівської ОДПІ, використовуючи своє службове становище з метою отримання неправомірної вигоди за не вжиття адміністративних заходів та не нарахування до сплати податків отримав від суб’єкта господарювання у лютому 2013 року хабар в загальній сумі 25 тисяч гривень.

Проте, згідно статті 75 Кримінального кодексу України, суд врахувавши тяжкість вчиненого злочину, особу винного та інші обставини справи, вирішив що виправлення засудженого можливе без відбування покарання, тому Здолбунівським судом Рівненської області прийнято рішення про звільнення від відбуття покарання з випробовуванням, встановивши Баранову Ю.М. іспитовий строк 3 роки.

Нагадаємо, «Четверта влада» писала про статки, кар`єру, друзів і судовий процес через хабар Юрія Баранова.