Як живе голова Коломийського міськрайонного суду Володимир П’ятковський

Пятковський 1

З початку запуску проекту PROSUD його творці неодноразово наголошували на тому, що важливим етапом контролю за діяльністю суддів є активність громадськості та її бажання виявляти та очищати систему від недобросовісних суддів. 

Інформацію щодо наступного судді ми отримали від громади міста Коломия Івано-Франкіської області, що надіслала нам її через Google форму на сайті PROSUD. Саме це звернення з інформацією щодо можливих корупційних дій судді змусило нас навідатися до міста Коломия та провести власне розслідування. 

Отже, знайомтесь – П’ятковський Володимир Іванович, голова Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області.

Свою суддівську кар’єру Володимир Іванович розпочав у 1994 році у Коломийському районному судді.

У 2004 році його було обрано суддею безстроково, а вже в 2007 році Володимир П’ятковський був призначений Радою суддів головою Коломийського міськрайнного суду, змінивши на цій посаді свого колегу Володимира Манулюка, який передчасно залишив крісло голови суду, оскільки був спійманий на хабарі...

Ми ж вирішили перевірити, яких статків зміг нажити за 9 років головування Володимир Іванович, особливо, враховуючи кількість можливих корупційних рішень, про які нам розповіли коломийчани.

Отже, як бачимо з декларації пана П’ятковського за 2014 рік, фактично єдиним доходом родини з 5-ти людей (сам Володимир Іванович, дружина – Лариса Ярославівна та троє дітей) є його заробітна плата судді розміром 254тис.грн./рік.

Пят 1

До речі, доходів пана П’ятковського вистачає не тільки на утримання родини, але й (за інформацію від місцевих жителів) на фінансування футбольної команди свого рідного села Струпків Коломийського району, де він орендує земельну ділянку площею 15 соток. Жодного іншого майна в декларації судді П’ятковського на ньому не значиться, на відміну від членів його сім'ї, що задекларували дві земельні ділянки в місті Коломия площею 27 та 10 соток відповідно.

Пят 2

Державний реєстр майнових прав на нерухоме майно нам підтвердив, що дружина пана П’ятковського в 2013 році придбала в Коломиї дві земельні ділянки площею 10 та 9 соток.

Пят 3

Пят 4

Пят 5

Дані земельні ділянки знаходяться поряд, але очевидно, що родині П'ятковських належить і сусідня ділянка площею майже 8 соток, бо сумарна площа даних трьох ділянок і є ті 27,27 соток, що зазначені в декларації.

Пят 6

І ми в цьому пересвідчилися, коли приїхали за даною адресою.

Пят 7

Але окрім земельних ділянок, ми побачили також і чималий будинок, який чомусь не знайшли в декларації судді П'ятковського за 2014р.

Пят 8

Пят 9

Пят 10

Розпочалося ж будівництво, як видно зі знімків Google, приблизно у 2013р., коли дружина судді П'ятковського і придбала зазначені вище земельні ділянки.

Пят 11

Пят 12

Також члени сім'ї судді П'ятковського в 2014р. задекларували автомобіль Volkswagen Passat 1,8л. 2011 року випуску, ціна якого навіть на сьогоднішній день складає близько 500тис.грн.

Пят 13

Пят 14

Однак дружина пана П'ятковського Людмила Ярославівна, згідно з інформацією з Єдиного державного реєстру МВС, жодним автомобілем на сьогоднішній день не володіє.

Пят 15

Хоча в оренді даний автомобіль також не був у 2014р., адже в розділі "Фінансові зобов'язання членів сім'ї" декларації інформація щодо витрачених коштів на утримання авто - відсутня, ну хіба що хтось безкоштовно надав в оренду членам сім'ї судді П'ятковського автомобіль Volkswagen Passat 2011-го року 🙂

Пят 16

Заощаджень родина П'ятковських, згідно з декларацією, не має, на банківських рахунках - нулі.

Пят 17

Як бачимо, життя на одну заробітну плату судді Володимира П’ятковського не заважало йому при цьому  з багатодітною родиною обзавестися чималим маєтком з "розкішним внутрішнім оздобленням" (за словами коломийчан, що і написали нам на сайті про суддю П'ятковського). Ми вдячні громаді міста Коломия за небайдужість та бажання боротися з хабарниками, сподіваємося, що ця інформація матиме гідну реакцію з боку правоохоронних органів.

П.С. Нагадуємо, якщо ви володієте компрометуючою інформацією щодо будь-якого судді України, що зможе стати доказами його непорядності чи причетності до корупційних дій, прохання писати нам у Google форму на сайті PROSUD чи на електронну пошту ► prosud.info@gmail.com

Дана інформація буде нами офіційно передана до Національного антикорупційного бюро України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції.

PROSUD