ФОТО
| |

Умерова триматимуть у психлікарні до 7 вересня

Онука відвідує Умерова у психлікарні. Фото зі сторінки Марка Фейгіна у Фейсбук

Онука відвідує Умерова у психлікарні. Фото зі сторінки Марка Фейгіна у Фейсбук

Заступника голови Меджлісу кримсько-татарського народу Ільмі Умеров будуть утримувати у психлікарні до 7 вересня.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав його адвокат Марк Фейгін.

«ФСБ має намір тримати Умерова в психлікарні до 7 вересня, ще 8 днів. Так вони показують свою «незворушність» під міжнародним тиском», – написав він.

Марк Фейгін закликав вийти в суботу, 3 вересня на міжнародну акцію протесту і солідарності з Ільмі Умеровим «#StopKillingIlmiUmerov».

Як повідомляв «Ні корупції!»,  низка міжнародних організацій виступила на захист Умерова – вони вимагають негайно звільнити його з психлікарні.

Так, міжнародна правозахисна організація Freedom House вважає необґрунтованим затримання заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова.

ОБСЄ також закликало звільнити Ільмі Умерова. Ще раніше з вимогою негайно звільнити Умерова виступив Євросоюз.

Умерова затримали в Сімферополі 12 травня цього року. За годину перед затриманням він опублікував на своїй сторінці в Фейсбуці інформацію про затримання російськими силовиками кримських татар у Бахчисараї за підозрою в нібито участі в організації «Хізб ут-Тахрір».

Справа проти Умерова базується на відеозаписі його виступу в Києві, де він 19 березня 2016 року декілька разів заявив, що Росія повинна піти з Криму і повернути Україні півострів.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії