ФОТО
| |

У Києві начальник управління ДФС «кришував» конвертцентр

groshi-grivni-viplata-620x400Співробітники СБ України спільно з Генеральною прокуратурою викрили начальника одного з управлінь ГУ Державної фіскальної служби у Київській області, який «кришував» діяльність конвертаційного центру та мав російський паспорт.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.
Правоохоронці встановили, що посадовець контролював у Києві конвертаційний центр з щомісячним обігом у понад двадцять мільйонів гривень. Конверт обслуговував майже сто підприємств Київщини, яким надавав послуги з переведення грошей у готівку, мінімізації та ухилення від податків.

Під час обшуків в офісах конверту, службовому кабінеті податківця та за місцями проживання фігурантів справи співробітники спецслужби вилучили один мільйон гривень, сто тисяч євро та майже сімдесят тисяч доларів США. В офісах правоохоронці виявили печатки фіктивних підприємств, задіяних у діяльності конвертцентру, та бухгалтерську документацію, яка підтверджує здійснення фінансових оборудок. У начальника управління фіскальної служби оперативники СБ України знайшли паспорт громадянина РФ.

n_1741_16353653

n_1741_47121611

n_1741_79281059

Своєю чергою, Генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Фейсбук написав, що затриманий не просто начальник одного з управлінь ДФС, а керівник обласної податкової.

«Оперативні матеріали свідчать про системні побори підприємств і підлеглих», – заявив Луценко.

Російський паспорт, за його словами, належав одному з «несунів», які платили данину цьому начальнику.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії