У Києві начальник управління ДФС «кришував» конвертцентр

groshi-grivni-viplata-620x400Співробітники СБ України спільно з Генеральною прокуратурою викрили начальника одного з управлінь ГУ Державної фіскальної служби у Київській області, який «кришував» діяльність конвертаційного центру та мав російський паспорт.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.
Правоохоронці встановили, що посадовець контролював у Києві конвертаційний центр з щомісячним обігом у понад двадцять мільйонів гривень. Конверт обслуговував майже сто підприємств Київщини, яким надавав послуги з переведення грошей у готівку, мінімізації та ухилення від податків.

Під час обшуків в офісах конверту, службовому кабінеті податківця та за місцями проживання фігурантів справи співробітники спецслужби вилучили один мільйон гривень, сто тисяч євро та майже сімдесят тисяч доларів США. В офісах правоохоронці виявили печатки фіктивних підприємств, задіяних у діяльності конвертцентру, та бухгалтерську документацію, яка підтверджує здійснення фінансових оборудок. У начальника управління фіскальної служби оперативники СБ України знайшли паспорт громадянина РФ.

n_1741_16353653

n_1741_47121611

n_1741_79281059

Своєю чергою, Генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Фейсбук написав, що затриманий не просто начальник одного з управлінь ДФС, а керівник обласної податкової.

«Оперативні матеріали свідчать про системні побори підприємств і підлеглих», - заявив Луценко.

Російський паспорт, за його словами, належав одному з «несунів», які платили данину цьому начальнику.