Суд відмовився відстороняти мера Ромен, затриманого на хабарі

Зарічанський суд міста Суми 29 серпня, розглядаючи клопотання прокурора про відсторонення Сергія Салатуна з посади міського голови, дійшов висновків, що мер може продовжити виконання своїх посадових обов’язків.

b6f6354843e8edd67fd92037b6f51461

Нагадаємо, що очільника міста Ромен затримали ввечері 18 серпня під час отримання другої частини хабара в розмірі 50 тисяч гривень в приміщенні міської ради.  По даному факту відкрито кримінальне провадження за статтею 368 ККУ (вимагання, отримання або обіцянка отримання неправомірної вигоди).

У рамках даного провадження військова прокуратура Сумського гарнізону подавала клопотання про відсторонення міського голови від виконання службових обов’язків на час проведення досудового розслідування. Проте суддя відхилив дане клопотання.

Сам же Сергій Салатун, коментуючи ситуацію одному з обласних ЗМІ наголосив: «Дякую суду, що розібрався та дозволив мені працювати далі. Самопочуття у мене гарне, готовий приступити до виконання своїх обов’язків».

За попередньою інформацією,  від сьогодні міський голова Ромен повернувся на своє робоче місце.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше міського голову затримали на гарячому під час отримання хабара за надання дозволів на надання телекомунікаційних послуг мешканцям міста.

Читайте також розслідування  “Як мер Ромен безкоштовно отримав 2,5 га комунальної землі в центрі міста” про те як фірма, наближена до Сергія Салатуна  безкоштовно використовує комунальне майно.