Полтавську землю замість учасників бойових дій отримає донька міського голови

Родина Мамая

Позачергова сесія Київської районної в м. Полтаві раді ухвалила виділити Наталі Мамай-Кириченко - доньці мера Полтави Олександра Мамая - земельну ділянку, у виділенні якої ще кілька днів тому депутати відмовили.

Про це  повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці Ігор Гавриленко.

"Продавили!
Міський голова Полтави вдоволено потирає загребущі руки. Сьогодні, 30 серпня, Київська районна в м. Полтаві рада провела 13-у ПОЗАЧЕРГОВУ сесію.
Знадобилася вона, щоб протягнути питання про виділення клану Мамаїв ще однієї земельної ділянки.
Попередню спробу було провалено на минулому тижні, 25 серпня. Тоді проти проекту рішення проголосували п’ять членів фракції ВО «Свобода» та один позафракційний депутат. Крім того, багатьох депутатів з промамаївської більшості не було на засіданні.
Тепер мер мобілізував усі ресурси. Голові ради, за інсайдерською інформацією, пригрозив усуненням з посади, якщо той не забезпечить потрібний результат.
Зажерливому Мамаєві байдуже, що тільки у Київському районі міста заяви на отримання земельних ділянок подали кілька сотень учасників бойових дій на сході України і сімей загиблих бійців, які мають першочергове право на отримання землі.
Цинічний градоначальник звик дбати тільки про свій шкурний інтерес.
Морально розкладених осіб, які грабують населення під час війни прийнято називати мародерами. Чи не так?, -
запитує Ігор Гавриленко. 

А ось як прокоментував те рішення райради депутат Юліан Матвійчук

Як повідомляв "Ні корупції!", тільки у Київському районні міста Полтава заяви на отримання земельних ділянок, крім доньки мера, подали понад 600 учасників бойових дій на сході України і сімей загиблих бійців, які мають першочергове право отримання землі.

Із початком 2016 року місцеві представники партії Свобода неодноразово надсилали звернення до Полтавського міського голови Олександра Мамая та міської ради з пропозицією виділити земельний масив спеціально для потреб учасників російсько-української війни та їх сімей, але досі ніяких рішень із цього приводу міськрада, у компетенції якої перебуває це питання, не приймала.