На Волині головний лікар хотів 10 тисяч гривень за працевлаштування на посаду медсестри

53497Прокуратурою Волинської області спільно із працівниками слідчого управління Головного управління Національної поліції у Волинській області та Управління захисту економіки в області департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито «на гарячому» під час одержання від громадянки неправомірної вигоди у розмірі 10 тис. грн. головного лікаря одного з районних центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

«Винагороду» медик вимагав за працевлаштування жінки на посаду медичної сестри.

«Наразі органом досудового розслідування проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, після завершення яких посадовцю буде оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 368 Кримінального кодексу України», - повідомили в прокуратурі.

Як повідомили у Департаменті захисту економіки Національної поліції України, лікар-хабарник є депутатом районної ради.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Донеччині у Добропіллі на отриманні хабара у сумі 50 000 гривень викрито головного лікаря міської лікарні.

У липні до правоохоронців звернувся громадянин із вимогою притягнути до кримінальної відповідальності головного лікаря Добропільської центральної лікарні, який вимагає від нього неправомірну вигоду у розмірі 2 000 доларів США за сприяння у вирішенні питання щодо оренди приміщень лікарні для розміщення кавових апаратів.