На Херсонщині начальник виконавчої служби вимагав 70 тис. грн. за розблокування рахунків

арест счетов 2Начальник управління державної виконавчої служби в Херсонській області отримав від керівника місцевої компанії 70 тис. гривень за зняття арешту з банківських рахунків підприємства. Про це стало відомо з рішення Апеляційного суду Києва від 27 липня 2016 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень, пише сайт «Первая инстанция».

Як випливає з судових матеріалів, військова прокуратура Київського гарнізону розслідує кримінальну справу (від 25 березня 2016 року) за фактом отримання хабара начальником управління державної виконавчої служби Головного теруправління юстиції в Херсонській області.

Прокуратура стверджує, що за змовою з начальником відділу виконавчої служби Бериславського районного управління юстиції області він вимагав і отримав від в. о. голови правління ВАТ «Бериславське АТП 16537» 70 тис. гривень. Гроші вимагалися за зняття арешту з банківських рахунків цього підприємства.

Гроші чиновник отримав 22 квітня і в той же день був затриманий. Через добу йому було повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України.

29 червня Печерський суд Києва взяв його під варту і обрав заставу в розмірі 689 тис. гривень.

Адвокати чиновника подали апеляцію, стверджуючи, що рішення суду першої інстанції є незаконним і необгрунтованим, просили його скасувати. Однак суд відмовив захисникам.

Як раніше писали місцеві ЗМІ, 4 грудня 2015 року біля десятка молодих людей із закритими обличчями відкрили вогонь з вогнепальної зброї в сторону тих, хто прямував до будівлі автотранспортного підприємства «Бериславське АТП 16537» (м. Берислав, Херсонська область) на збори акціонерів.