ФОТО
| |

На Херсонщині начальник виконавчої служби вимагав 70 тис. грн. за розблокування рахунків

арест счетов 2Начальник управління державної виконавчої служби в Херсонській області отримав від керівника місцевої компанії 70 тис. гривень за зняття арешту з банківських рахунків підприємства. Про це стало відомо з рішення Апеляційного суду Києва від 27 липня 2016 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень, пише сайт «Первая инстанция».

Як випливає з судових матеріалів, військова прокуратура Київського гарнізону розслідує кримінальну справу (від 25 березня 2016 року) за фактом отримання хабара начальником управління державної виконавчої служби Головного теруправління юстиції в Херсонській області.

Прокуратура стверджує, що за змовою з начальником відділу виконавчої служби Бериславського районного управління юстиції області він вимагав і отримав від в. о. голови правління ВАТ «Бериславське АТП 16537» 70 тис. гривень. Гроші вимагалися за зняття арешту з банківських рахунків цього підприємства.

Гроші чиновник отримав 22 квітня і в той же день був затриманий. Через добу йому було повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України.

29 червня Печерський суд Києва взяв його під варту і обрав заставу в розмірі 689 тис. гривень.

Адвокати чиновника подали апеляцію, стверджуючи, що рішення суду першої інстанції є незаконним і необгрунтованим, просили його скасувати. Однак суд відмовив захисникам.

Як раніше писали місцеві ЗМІ, 4 грудня 2015 року біля десятка молодих людей із закритими обличчями відкрили вогонь з вогнепальної зброї в сторону тих, хто прямував до будівлі автотранспортного підприємства «Бериславське АТП 16537» (м. Берислав, Херсонська область) на збори акціонерів.

Доданий до: Корупція в Херсоні, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії