ФОТО
| |

В Ужгороді депутати можуть продати парк-рокарій на Собранецькій

rokariy

Територію із зеленими насадженнями – рокарій на вул. Собранецькій, 60, – ужгородські депутати можуть продати орендарю ділянки. Про це йдеться у проекті рішення «Про приватизацію земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу», який міська рада запланувала розглянути на засіданні 30 серпня.

1 rokariy

Наразі територія розміром у 5 100 метрів перебуваає в оренді у ТОВ «Фірма «Магістраль ЛТД». Орендарю ж і пропонується землю продати. Як ідеться у документі, ціна ділянки – мільйон 784 тисячі, виходячи із розцінки у 338,19 гривень за квадрат.

 

Цільове призначення ділянки – «для збереження та використання парків-пам’яток садово-паркового мистецтва». Згідно з написом на інформаційній табличці, рокарій є у віданні ЗАТ «Закарпатліс» і належить до природно-заповідного фонду України.

2 rokariy

Як інформує Вікіпедія, рокарій є парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва. У 2002 році Закарпатська обласна рада надала ділянці цей статус з метою збереження кам’янистого саду із цінними декоративними рослинами.

Як повідомив у коментарі автору один із співзасновників ТОВ «Фірма «Магістраль ЛТД» Федір Харута, метою викупу ділянки є збереження парку-рокарію. Тобто, забудова зеленої зони не планується.

Ярослав Гулан
Бюро журналістських розслідувань
«Варто ЗНАТИ!»
для «Ні корупції!»

Доданий до: Корупція в Ужгороді, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії