Українська міськрада дозволила вирубку дерев на землі, яку незаконно віддала фірмі депутатів

1335173257_stadion-cherkassyРозглянувши звернення ТОВ «УІБК «Укржитлоінвест», виконавчий комітет Української міської ради надав дозвіл будівельникам на видалення зелених насаджень у кількості 178 одиниць, які потрапляють у зону забудови багатофункціонального житлового комплексу на земельній ділянці площею 1,0846 га (кадастровий № 3223151000:01:026:0027), розташованої в районі вул.Соснової в місті Українка.

Водночас, навіть винесення цього питання в порядок денний є посяганням на злочин, оскільки Києво-Святошинською місцевою прокуратурою підготовлено позов в інтересах держави до Української міськради Обухівського району, ТОВ «УІБК «Укржитлоінвест» про визнання недійсним рішення та договору оренди цієї земельної ділянки площею 1,0846 га.

Про це повідомляє «Трипільський край».

Так, прокуратурою району внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 42015110230000058 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України. Ділянка була відведена товариству без обов’язкового проведення земельних торгів.

ответ-прокуратура-Найему

м

Як повідомляв «Ні корупції!», засновниками ТОВ «Українська інвестиційна будівельна компанія «Укржитлоінвест» (ЄДРПОУ 32912118) є Скиба Ігор Юрійович, Ходаківський Павло Михайлович і компанія «Черно констракшнз ЛТД», зареєстрована на Кіпрі. Кінцеві бенефіціарні власники зареєстровані на Кіпрі.

Скиба Ігор Юрійович та Ходаківський Павло Михайлович були депутатами Української міської ради від Партії регіонів. Скиба тоді працював приватним підприємцем, а Ходаківський – директором ТОВ УІБК Укржитлоінвест.

Нині Скиба також є депутатом Української міськради, але пройшов він до неї вже від «Нашого краю».

Читайте також «Українська перемога: забудовник «спіткнувся» об дитсадок»