ФОТО
| |

Прокуратура вкотре взялась забирати 22 га Пущі-Водиці у приватників

56_tnКиївська місцева прокуратура №5 розпочала кримінальне провадження за фактом незаконної передачі в оренду земельної ділянки, розташованої у Пущі-Водиці, що в Оболонському районі столиці.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Встановлено, що у 2007 році земельна ділянка площею близько 22 га на вул. Лісозахисній була передана в оренду приватному товариству для будівництва малоповерхових житлових будинків з об’єктами соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Проте, як з’ясувалося, передача землі в оренду відбулася із порушенням вимог земельного та лісового законодавства, а також процедури отримання та погодження дозвільної документації.

Крім того забудова цієї ділянки може призвести до тяжких екологічних наслідків, впевнені у прокуратурі, оскільки на її території ростуть багатовікові насадження, а по периметру знаходиться об`єкт лісового фонду, що перебуває у користуванні КП «Святошинське лісопаркове господарство».

Відомості про вчинення кримінального правопорушення внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Як з’ясував «Ні корупції!», очевидно, що йдеться про землю приватного підприємства «Продмарт», яка була йому надана в оренду згідно з рішенням Київської міської ради від 22.07.2007 року № 189/850 для будівництва, обслуговування та експлуатації малоповерхових житлових будинків з об’єктами соціальної та інженерно–транспортної інфраструктури на вул. Лісозахисній, 17 в Оболонському районі м. Києва.

Судова тяганина з «Продмартом» щодо незаконної оренди земельної ділянки тягнеться з 2011 року.

У 2012 році Вищий господарський суд залишив касаційну скаргу заступника прокурора міста Києва без задоволення. Прокурор просив визнати недійсним рішення Київської міської ради про передачу землі «Продмарту» в оренду та розірвати договір оренди з підприємством.

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії