ФОТО
| |

Посадовці Волинської митниці виявились хабарниками

n_1737_65569670Двох посадовців митного поста «Доманове» Волинської митниці затримала на хабарі Служба безпеки України спільно з прокуратурою.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Митники систематично за гроші пропускали на територію України автомобілі в режимі «тимчасове ввезення». За кожне незаконно пропущене авто зловмисники отримували від 50 до 200 доларів США.

Правоохоронці затримали здирників під час отримання чергового хабара у розмірі 200 доларів. У ході обшуку на робочому місці у одного з них оперативники спецслужби виявили ще приблизно одну тисячу доларів США.

Зловмисникам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

n_1737_29973312

n_1737_70203673

n_1737_79786889

Як повідомляв «Ні корупції!», на початку серпня Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили на хабарництві заступника начальника одного з відділів Київської міської митниці.

Правоохоронці встановили, що посадовець систематично вимагав гроші з бізнесменів за безперешкодне митне оформлення вантажів.

Доданий до: Корупція у Луцьку, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії