На КП «Чонгар» білоруси намагалися підкупити прикордонників доларами та рублями

Чонгар 2Протягом тижня на контрольному пункті «Чонгар» бердянські прикордонники двічі відмовлялись від хабарів. Про це повідомляє прес-служба Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України.

23 серпня до контрольного пункту «Чонгар» на виїзд із материкової частини прибули двоє громадян Республіки Білорусь. Під час паспортного контролю прикордонники встановили, що у них відсутні спеціальні дозволи. Для вирішення питання на місці громадяни запропонували 100 доларів США. А під час відібрання пояснень запропонували ще 2 тисячі рублів РФ за припинення процесуальних дій та не притягнення їх до відповідальності.

А 25 серпня у цьому ж контрольному пункті проїзд дитини без дозволу батька громадянка України оцінила у 100 доларів США, які і намагалась вручити військовослужбовцям.

За інформацією прес-служби, в обох випадках прикордонники відмовились від неправомірної винагороди, факти зафіксували, а громадян не пропустили через адміністративну межу та направили повідомлення до Національної поліції про спроби підкупу посадових осіб.

Як повідомляв «Ні корупції!», співробітники Служби безпеки України затримали на хабарі старшого зміни прикордонного наряду відділу “Серпневе” у Білгород-Дністровському районі Одещини.