1,5 євросоюзівських мільйони на екологічні семінари отримає повний тезка клерка Саакашвілі

Екологія ОДАДепартамент екології та природних ресурсів Одеської облдержадміністрації 17 серпня за результатами тендера уклав угоду з ФОП Шилов Максим Васильович на проведення семінарів на суму 1,57 млн грн. Про це повідомляють "Наші гроші".

В рамках проекту «Інвентаризація, оцінка та зменшення впливу антропогенних джерел забруднення в Нижньодунайському регіоні України, Румунії та Республіки Молдова» замовлено проведення трьохденних семінарів щонайменше для 35 осіб кожний: Одеса і Вилкове, 30.08-01.09;  Одеса, 06.09-08.09; Одеса, 13.09-15.09.

Заходи проводяться для збільшення обсягу знань та підвищення рівня обізнаності деяких цільових груп щодо причин та наслідків забруднення ґрунту та води в Нижньодунайському регіоні, включаючи співробітників партнерів проекту, органи місцевого самоврядування, дослідницькі та природоохоронні установи, відповідні неурядові організації та громадськість.

Кошти виділено на підготовку матеріалів, проживання, проїзд та харчування учасників (кава-брейки, обіди, вечері).

Щодо фінансування, то у конкурсній документації повідомляється, що на виконання проекту Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Одеській області 10.04.2013 уклало договір про надання гранту з Міністерством регіонального розвитку та державного управління Румунії.

ФОП Шилов Максим Васильович зареєстрований у селі Каїри Херсонської області.

Разом з тим, саме так звуть головного спеціаліста Департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Одеської обласної державної адміністрації. Торік Максим Шилов проходив перевірку згідно з законом «Про очищення влади» і подав декларацію про доходи за 2014 рік. У ній заретушовано дані про місце проживання та дату народження чиновника і стоять прочерки у абсолютно усіх графах декларації. Це означає, що у 2014 році Шилов не мав жодних офіційних доходів, вкладів, рухомого та нерухомого майна.

Єдиним допущеним конкурентом на тендері був ФОП Малік Роман Юрійович з різницею пропозицій 0,7%. Це директор приватного дошкільного навчального закладу «Центр розвитку дитини «А-Б-В-Г-ДЕЙКА».

Саме Малік у травні був організатором семінарів у Вилкове, Кілії та Ізмаїлі у травні цього року, які проводились в рамках цього ж проекту.

Також на тендер подавала заявку вартістю 0,83 млн грн. Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління. Однак вона не була допущена до участі через відсутність усіх документів, передбачених конкурсною документацією.

Нагадаємо, що 30 грудня 2015 року на хабарі в 1,5 млн грн «погоріла» в.о. директора департаменту развитку інфраструктури та ЖКГ Одеської ОДА Тетяна Марченко.