ФОТО
| |

У Харкові затримали чиновницю, яка вимагала гроші з переселенців

groshi-grivni-viplata-620x400Cпівробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та Національною поліцією викрили у Харкові на хабарництві секретаря комісії із розселення переселенців.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Правоохоронці встановили, що посадовець вимагала з родини переселенців документи з місця проживання у Луганської області, розуміючи, що отримати їх неможливо. За чотири тисячі гривень вона пообіцяла без документів заселити родину в містечко переселенців.

Правоохоронці затримали секретаря комісії у центрі міста після отримання всієї суми хабара.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Як повідомляв «Ні корупції!», у лютому на Харківщині викрили чиновників, які забезпечували соцдопомогою неіснуючих переселенців.

Посадовці Куп’янської міської ради Харківської області впродовж кількох місяців систематично засвідчували у довідках місце проживання переселенців на території міста, хоча останні фактично там не мешкали. Потім фіктивні документи ставали підставою для оформлення довідок про перебування на обліку внутрішньо переміщених осіб та виплати їм грошової соціальної допомоги з державного бюджету.

Доданий до: Корупція в Харкові, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії