Суд покарав штрафом депутата сільради, який голосував за виділення собі землі

земля-3-300x196Рожнятівський районний суд визнав депутата Ясенської сільської ради, що на Івано -Франківщині, винним в тому, що той приховав конфлікт інтересів і сам проголосував за виділення собі землі.

За це депутат має сплатити штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень.

Про це йдеться в постанові Рожнятівського районного суду Івано-Франківщини.

Депутат не повідомив сільського голову та сесію Ясенської сільської ради і публічно не оголосив про наявність у нього реального конфлікту інтересів при ухваленні сесією сільради рішення по його заяві з розробки земельної ділянки.

Відтак депутати надали йому дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. За це рішення голосував і сам депутат.

Під час судового слухання свою вину депутат сільради визнав повністю та пояснив, що обраний депутатом Ясенської сільської ради 7 демократичного скликання.

Із 1987 року він користується земельною ділянкою сільськогосподарського призначення, яка знаходиться у с. Ясень в урочищі «Петрівка», без правовстановлюючих документів. На початку 2016 року він вирішив узаконити своє право на користування зазначеною земельною ділянкою, тому звернувся із заявою до Ясенської сільської ради про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

7 квітня 2016 року на 5 сесії Ясенської сільради за результатами розгляду його заяви було прийнято одноголосне рішення про надання йому дозволу на розробку земельного наділу.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Херсоні судитимуть «земельного» депутата за землю для сина. Депутат, використовуючи свої повноваження, здійснювала тиск на головного архітектора міста, депутатів задля ухвалення позитивного рішення по клопотанню свого сина і близького друга щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою для відведення їм у власність земельних ділянок у центральній частині міста Херсона.