ФОТО
| |

Сім’ї Мамая не дозволили отримати землю

Мамай замислений

Депутати  Київської районної у місті Полтава ради відмовили Наталії Мамай-Кириченко (доньці міського голови Олександра Мамая) у наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою земельної ділянки у Полтаві площею близько 8, 5 соток.  Заявник планувала подальше об’єднання із сусідньою земельною ділянкою, площа якої становить близько 30 соток, що вже перебуває у власності членів родини мера. У разі прийняття рішення маєток Мамаїв зайняв би понад 38 соток.  Про це повідомляє Трибуна.

Під час голосування виникла дискусія, і голоси депутатів райрадирозділилися. У результаті, питанню не вистачило підтримки, щоби розпочати виготовлення документації для подальшої приватизації земельної ділянки.

Нагадаємо, що тільки у Київському районні міста Полтава заяви на отримання земельних ділянок, крім доньки мера, подали понад 600 учасників бойових дій на сході України і сімей загиблих бійців, які мають першочергове право отримання землі.

Із початком 2016 року місцеві представники партії Свобода неодноразово надсилали звернення до Полтавського міського голови Олександра Мамая та міської ради з пропозицією виділити земельний масив спеціально для потреб учасників російсько-української війни та їх сімей, але досі ніяких рішень із цього приводу міськрада, у компетенції якої перебуває це питання, не приймала. Саме цим депутати Київської районної в місті Полтаві ради аргументували свою принципову позицію щодо відмови доньці мера у її проханні.

Раніше “Ні корупції!” писав, що 29 серпня 2013 року за рішенням Київської районної в м. Полтава ради, що майже повністю тоді складалася з депутатів від «Совісті України» та дружніх їм «регіоналів», у приватному секторі на вулиці Світанковій набули по 10 соток шестеро осіб – «для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд». Безоплатно. Серед цих 6 щасливчиків і дружина (Людмила Мамай)  та падчерка (Ірина Климко) мера Полтави.

Доданий до: Корупція в Полтаві, Новини, Україна
Теги: ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії