Сім’ї Мамая не дозволили отримати землю

Мамай замислений

Депутати  Київської районної у місті Полтава ради відмовили Наталії Мамай-Кириченко (доньці міського голови Олександра Мамая) у наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою земельної ділянки у Полтаві площею близько 8, 5 соток.  Заявник планувала подальше об’єднання із сусідньою земельною ділянкою, площа якої становить близько 30 соток, що вже перебуває у власності членів родини мера. У разі прийняття рішення маєток Мамаїв зайняв би понад 38 соток.  Про це повідомляє Трибуна.

Під час голосування виникла дискусія, і голоси депутатів райрадирозділилися. У результаті, питанню не вистачило підтримки, щоби розпочати виготовлення документації для подальшої приватизації земельної ділянки.

Нагадаємо, що тільки у Київському районні міста Полтава заяви на отримання земельних ділянок, крім доньки мера, подали понад 600 учасників бойових дій на сході України і сімей загиблих бійців, які мають першочергове право отримання землі.

Із початком 2016 року місцеві представники партії Свобода неодноразово надсилали звернення до Полтавського міського голови Олександра Мамая та міської ради з пропозицією виділити земельний масив спеціально для потреб учасників російсько-української війни та їх сімей, але досі ніяких рішень із цього приводу міськрада, у компетенції якої перебуває це питання, не приймала. Саме цим депутати Київської районної в місті Полтаві ради аргументували свою принципову позицію щодо відмови доньці мера у її проханні.

Раніше "Ні корупції!" писав, що 29 серпня 2013 року за рішенням Київської районної в м. Полтава ради, що майже повністю тоді складалася з депутатів від «Совісті України» та дружніх їм «регіоналів», у приватному секторі на вулиці Світанковій набули по 10 соток шестеро осіб – «для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд». Безоплатно. Серед цих 6 щасливчиків і дружина (Людмила Мамай)  та падчерка (Ірина Климко) мера Полтави.