ФОТО
| |

Одеський Автомайдан отримує знижки від проросійського мера

Автомайдан Одеса

Автомайдан Одеса у новому офісі. Фото: Фейсбук

“Запеклі вороги” Регіоналів найближчим часом можуть отримати чергову винагороду від Труханова. Одеська влада збирається вдруге підсобити Автомайдану. Цікаво тільки за що?

Колишній Голова “Партії Регіонів” в Одесі – Генадій Труханов, у липні вже подякував “Автомайдану Одеси” за віддану підтримку. На наступній сесії міськради планується вивести цю вдячність на новий рівень!

Резвушкин за

Коментар лідера “Автомайдану Одеси” стосовно Труханова. Фото: Вячеслав Грубий

Нагадую: 15.06.2016 Генадій Труханов розпорядився передати ГО “Автомайдан Одеса” приміщення площею  156,3 кв.м. на 2 роки 11 міс. Воно розташоване за адресою:  м. Одеса, вул. Балківська, 126 а.

АО

На наступну сесію, яка відбудеться 21 вересня, Одеська міськрада запланувала подарувати активістам ще один привід для кепкування над Автомайданівцями.

В проекті рішення №18 пропонується встановити орендну плату у розмірі – 1  гривня на рік для Громадської організації «Автомайдан Одеса».

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії