ФОТО
| |

НАБУ викрило на хабарі у майже 3 млн грн ректора одного з вузів Києва

НАУ 2

Фото СБУ

Детективами Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та у співпраці з Головним відділом боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України у м. Києві та Київській області під час отримання неправомірної вигоди (хабара) було затримано тимчасово виконуючого обов’язки ректора Національного авіаційного університету.

Він вимагав 5 млн грн та додатково 50 тис доларів США за подальше невчинення перешкод у поновленні на посадах за рішенням суду колишніх працівників університету та підписання наказів про їх призначення, – повідомляє НАБУ.

У п’ятницю, 26 серпня, т.в.о. ректора отримав через посередника частину суми у розмірі близько 3 мільйонів гривень (100 тис євро) за підписання наказу про поновлення на посаді в НАУ одного з професорів.

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії, вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру за ч.3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Згідно з інформацією на офіційному сайті Національного авіаційного університету, тимчасово виконує обов’язки ректора Володимир Харченко – професор, доктор технічних наук, Заслужений діяч науки і техніки, Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України. 

На головну посаду в НАУ його призначив у листопаді 2015 року тодішній міністр освіти та науки Сергій Квіт, попередньо звільнивши з тієї посади Р.Хращевського. Про це сам міністр сповістив тоді на своїй сторінці у Фейсбуці.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії