ФОТО
| |

НАБУ пошукає у Шокіна незадекларовані маєтки

2312

Національне антикорупційне бюро перевіряє інформацію про наявність у колишнього генпрокурора Віктора Шокіна незадекларованих статків.

Про це йдеться у відповіді НАБУ на звернення народного депутата Мустафи Найєма (БПП), повідомляє «Українська правда».

Там розглянули звернення нардепа щодо можливого незаконного збагачення Шокіна та повідомили про проведення перевірки.

4d00b6f------------

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше журналісти програми «Схеми» повідомили, що колишній генпрокурор Віктор Шокін, якого у березні президент відправив у відставку, мав заможну цивільну дружину і дитину, про яких не вказав у своїй декларації.

«І це було б його особистою справою, якби не той факт, що саме на них оформлена низка елітної нерухомості, у тому числі й за кордоном. Про все це Шокін не згадував у своїй декларації», – йшлося у сюжеті.

Пізніше Шокін відхрестився від цивільної дружини і маєтків.

За його словами, по-перше, він не має цивільної дружини і вже «12 років завидний наречений», а по-друге, не має стосунку до маєтків, про які йдеться в сюжеті. Він вважає, що розслідування «Схем» – це радше замовний матеріал, і йому «відомо, кому це вигідно».

Сам екс-генпрокурор Віктор Шокін в ефірі телеканалу «112» заявив, що буде судитися із журналістами програми «Схеми», які зняли сюжет про його маєтки і «потаємне життя».

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії