НАБУ пошукає у Шокіна незадекларовані маєтки

2312

Національне антикорупційне бюро перевіряє інформацію про наявність у колишнього генпрокурора Віктора Шокіна незадекларованих статків.

Про це йдеться у відповіді НАБУ на звернення народного депутата Мустафи Найєма (БПП), повідомляє «Українська правда».

Там розглянули звернення нардепа щодо можливого незаконного збагачення Шокіна та повідомили про проведення перевірки.

4d00b6f------------

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше журналісти програми «Схеми» повідомили, що колишній генпрокурор Віктор Шокін, якого у березні президент відправив у відставку, мав заможну цивільну дружину і дитину, про яких не вказав у своїй декларації.

«І це було б його особистою справою, якби не той факт, що саме на них оформлена низка елітної нерухомості, у тому числі й за кордоном. Про все це Шокін не згадував у своїй декларації», - йшлося у сюжеті.

Пізніше Шокін відхрестився від цивільної дружини і маєтків.

За його словами, по-перше, він не має цивільної дружини і вже «12 років завидний наречений», а по-друге, не має стосунку до маєтків, про які йдеться в сюжеті. Він вважає, що розслідування «Схем» – це радше замовний матеріал, і йому «відомо, кому це вигідно».

Сам екс-генпрокурор Віктор Шокін в ефірі телеканалу «112» заявив, що буде судитися із журналістами програми «Схеми», які зняли сюжет про його маєтки і «потаємне життя».