ФОТО
| |

На Хмельниччині «впіймався» адвокат-хабарник

сАдвоката, який підбурював мешканку Хмельницького дати 10 тисяч доларів хабара працівникам прокуратури та суду, затримала Служба безпеки України спільно з прокуратурою.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

За ці гроші правник обіцяв перекваліфікувати її справу на менш тяжку частину статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Свої незаконні посередницькі послуги адвокат оцінив у 75 тисяч гривень.

Правоохоронці затримали зловмисника в одному з кафе обласного центру після одержання неправомірної вигоди.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 27 та ч. 3 ст. 369 ККУ. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу та повідомлення затриманому про підозру.

n_1714_19981852

Як повідомляв «Ні корупції!», у Тернополі адвокат підбурював клієнта дати 3 тис. євро хабара службовцям одного з військових комісаріатів краю за позитивне вирішення питання щодо видачі посвідчення про приписку до призивної дільниці та військового квитка.

Доданий до: Корупція в Хмельницькому, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії