ФОТО
| |

Фірма дружини начальника освіти Херсонщини заробляє у школах на документах

 атест 2Освітні установи замовляють документи про освіту у фірми дружини начальника управління освіти і науки Херсонської облдержадміністрації. Дані про платежі оприлюднено на сайті Є-дата, пишуть “Наші гроші”.  

Йдеться про ТОВ «Херсонський регіональний центр «Освіта», що створене 1 жовтня 2015 р.

За даними порталу публічних фінансів, підприємство почало отримувати гроші за товари і послуги для освітніх установ з листопада 2015 р.

З того часу і до сьогодні йому перераховано майже 127 тис грн.

Криницьк 1

Гроші платили за надання комп’ютерних послуг, ведення баз даних, виготовлення документів про освіту. Серед замовників – школи, ліцеї, комунальні заклади з обслуговування закладів освіти, а також міські відділи освіти.

Засновниками ХРЦ «Освіта» є Анатолій Стоцький та Ірина Криницька – дружина Євгена Криницького, начальника управління освіти і науки Херсонської облдержадміністрації і депутата Херсонської облради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Інший співзасновник «Освіти» Анатолій Стоцький разом із Євгеном Криницьким заснував громадську організацію «Фундація сприяння громадянській активності».

Керівником підприємства «Освіта» значиться Людмила Перепелиця – відома як співробітниця управління освіти і науки Херсонської ОДА, що відповідає за виготовлення документів про освіту.

За 2015 рік Євген Криницький задекларував близько 44 тис грн. доходу, а його дружина трохи більше 10 тис грн. доходу. Те, що його дружина є співвласником підприємства «Освіта», Євген Криницький у декларації не повідомив.

На сторінці у Фейсбук Ірина Криницька зазначила, що раніше працювала у Міністерстві соцполітики, була радником з питань внутрішньо-переміщених осіб у Херсонській області.

Криницьк 2Криницьк 3

 “Ні корупції!” повідомляв, скільки на Івано-Франківщині місцева влада витратила на освіту, та хто отримав ці гроші.

Доданий до: Корупція в Херсоні, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії