ФОТО
| |

За бізнес на березі Чорного моря податківець отримав 3 тис. грн. хабара

ЛазурноеНа Херсонщині у святкові дні при одержанні грошей у сумі 3000 грн. затримали капітана податкової міліції фіскального відомства.

Як інформує прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, він вимагав незаконну грошову винагороду від суб’єкта господарювання за неперешкоджання підприємницькій діяльності в с. Лазурне на узбережжі Чорного моря.

Документування злочинної діяльності здійснювалось у рамках кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (хабарництво).

Як повідомляв «Ні корупції!», два дні тому на збиранні «данини» впіймали миколаївського посадовця-фіскала. Ним виявився  один із заступників начальника управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області.  Правоохоронці задокументували, що чиновник систематично вимагав та отримував через посередника гроші від місцевого бізнесмена.

Доданий до: Корупція в Херсоні, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії