ФОТО
| |

В Ужгороді муніципальну нерухомість планують продати без аукціону

Будівля історичного комплексу нині в оренді і пустує. Фото з архіву автора

Будівля історичного комплексу нині в оренді і стоїть пусткою. Фото з архіву автора

На найближчому засіданні Ужгородської міської ради винесено питання приватизації муніципальної нерухомості, зокрема, історичної будівлі «Червона Ружа» у центрі міста та приміщення колишньої хімчистки.

Про це стало відомо із оприлюдненого проекту рішення.

Обидва об’єкти продаватимуться без конкурсу, оскільки наразі перебувають в оренді. Згідно з тонкощами українського законодавства, орендар має переважне право викупу.

У разі, якщо депутати дадуть згоду, приміщення історичної будівлі комплексу «Червона Ружа» на 1896 кв. метрів викупить ТОВ «Червена Ружа».

Засновниками цієї фірми, згідно з даними державного реєстру, є Олег Дикий та ТОВ із київською пропискою «Саргон Україна», засновником якого, у свою чергу, також виступає Олег Дикий.

Варто зазначити, що принаймні останні 10 років приміщення «Червоної Ружі» стоїть пусткою і всередині перебуває у занедбаному стані.

Занедбане двоповерхове приміщення ужгородської хімчистки на вул. Белінського на 2 490 кв. м розташоване у комерційно-привабливому місці – неподалік ринку «Білочка». Протягом каденції попередньої влади (2010-2015 роки, міський голова – Віктор Погорелов) – у міській раді робили заяви про намір продати будівлю на аукціоні, втім, до цього справа не дійшла. Наприкінці каденції  у хімчистки з’явився орендар, тоді ж на об’єкті почалися роботи, схожі на реконструкцію. Орендар – фізична особа-підприємець В.Немеш.

himcystka_2

Останні роки будівля хімчистки була порожньою і розбитою. Фото з архіву автора

Останні роки будівля хімчистки була порожньою і розбитою. Фото з архіву автора

Щонайменше останні 10 років будівля хімчистки була порожня, а місцеві жителі скаржилися на антисанітарію, що панувала у цьому приміщенні.

Ярослав Гулан,
Бюро журналістських розслідувань
«Варто ЗНАТИ!»
для «Ні корупції!»

Доданий до: Корупція в Ужгороді, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії