ФОТО
| |

У Київській ОДА не розповіли, скільки витратили на створення нового сайту

53497У Київській обласній державній адміністрації (КОДА) не розповіли «Ні корупції!», скільки було витрачено грошей на розробку і введення в роботу нового сайту КОДА.

Так, на офіційний запит «Ні корупції!» від 20 липня 2016 року представники Київської ОДА у телефонній розмові відповіли, що не зможуть оперативно надати запитувану інформацію, оскільки людина – розпорядник інформації на лікарняному, і у зв’язку з цим попросили відтермінувати надання інформації на 20 робочих днів.

ww

Одначе станом на 25 серпня, тобто, навіть після того, як минуло 20 робочих днів, визначених Законом «Про доступ до публічної інформації» як гранично допустимі, відповіді від Київської ОДА стосовно обсягів затрат на розробку і впровадження нового дизайну сайту «Ні корупції!» так і не отримав.

Записати

Як повідомляв «Ні корупції!», виконавчий комітет Броварської міської ради на чолі з міським головою Ігорем Сапожком замовив послуги щодо створення офіційного веб-порталу Броварської міської ради та спеціалізованих модулів на 179 500 гривень. Державна закупівля проводилась без застосування тендерних процедур.

Договір № 3/2016 було підписано із директором ТзОВ «Комп’ютерні інформаційні технології» (ЄДРПОУ 35508814) Олександром Петропавловським.

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії