ФОТО
| |

Справу службовців, через яких бюджет не дорахувався 16 млн. грн., розглядатимуть знову

Придніпровський районний суду м. Черкаси

Придніпровський районний суд у м. Черкаси

За касаційною скаргою суд скасував виправдувальний вирок стосовно службовців, яких обвинуватили у нанесенні державі 16 млн. грн. збитків.

Як встановило слідство, службовці ухилялися від сплати податків в особливо великих розмірах.

Вироком Придніпровського районного суду Черкас виправдано двох службових осіб одного з підприємств обласного центру у зв’язку з недоведеністю в їхніх діях складу кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
Не погодившись із судовим рішенням, прокуратура області оскаржила у касаційному порядкові виправдувальний вирок суду першої інстанції, залишений в силі апеляційним судом Черкаської області.

Під час касаційного перегляду зазначеного вище реабілітуючого рішення, ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ касаційну скаргу прокурора задоволено повністю, вирок суду першої інстанції про виправдання вказаних вище осіб та ухвалу апеляційного суду Черкаської області про залишення його в силі скасовано, справу повернуто до суду першої інстанції на новий судовий розгляд”, – повідомляє Світлана Андрійченко прес-секретар прокуратури Черкаської області.

Як повідомляв “Ні корупції!“, підприємства ПАТ «Миронівський хлібопродукт» стали основними фігурантами справи щодо ухилення від сплати податків та фінансування тероризму. Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2014-2015 роках службовці ТОВ «Стиль-Д» (фактична назва “Роздрібна мережа ProStor), діючи з корисливих мотивів за попередньо змовою з регіональними представниками та приватними підприємцями, зареєстрованими на територіях, підконтрольних терористичним організаціям «ДНР» та «ЛНР», реалізовували продукцію та сплачували податки і збори до їхніх бюджетів. Таким чином, йдеться у матеріалах справи, службовці фінансували вказані організації.

Протягом минулого року фіскальна служба виявила у Черкаській області більше трьох десятків правопорушень за ознаками ухилення від сплати податків. Такими діями зловмисників державі завдано збитків на суму понад 200 млн. грн.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії