СБУ попередила мільйонні збитки під час проведення держзакупівель у районі АТО

1393455652Служба безпеки України попередила нанесення близько одного мільйона гривень збитків під час проведення процедури вільних торгів з реконструкції утеплення в одному з навчальних закладів у Попаснянському районі Луганщини.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Оперативники спецслужби встановили, що з п’яти компаній, які подали пропозиції на торги, одне з підприємств не вело виробничої діяльності, а ще два – проводили антиконкурентні узгоджені дії.

За зверненням СБУ комітет конкурсних торгів навчального закладу не допустив ці комерційні структури до оцінки та акцепту пропозицій.

Як повідомляв «Ні корупції!», співробітники Служби безпеки України попередили багатомільйонну розтрату коштів державним вугледобувним підприємством у Луганській області.

Підприємство для потреб виробництва вирішило закупити деревини у комерційної структури на суму майже 9,5 мільйонів гривень. Під час перевірки співробітники спецслужби встановили, що ця фірма не надала до конкурсного комітету необхідну документацію про відповідність товару та його походження, як це потребує чинне законодавство.

СБУ  проінформувала керівництво вугільної компанії про неприпустимість укладання договору з цією фірмою. У підсумку комітет з конкурсних торгів прийняв рішення про відхилення пропозицій комерційної структури.

Матеріали щодо комерційної структури направлено до Антимонопольного комітету України для перевірки, за результатами якої буде прийнято рішення щодо притягнення до відповідальності її керівництва.