Детективи НАБУ повернули ДПЗКУ вкрадені 34 мільйони

e285eca535d9bea4a9c16adc2680465cВ рамках розслідування детективами НАБУ провадження за фактом розтрати 50 млн грн коштів ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ), на рахунки держпідприємства вже повернуто 34 мільйони гривень.

Про це йдеться на сайті Національного антикорупційного бюро України.

«Завдання НАБУ – не лише викрити злочин, притягнути винних у його скоєнні осіб до відповідальності та знищити корупційні схеми, а й повернути державі вкрадені кошти. Усього за останні декілька місяців завдяки роботі Національного бюро державі відшкодовано вже 69 млн гривень», - зазначив директор Бюро Артем Ситник.

Як повідомляв «Ні корупції!», екс-керівник ПАТ «ДПЗКУ» та його спільник розтратили близько 50 мільйонів.

26 липня 2016 року детективи НАБУ затримали колишнього в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» та голову правління ПАТ «Рокитнянський комбінат хлібопродуктів». За версією слідства, посадовці підписали договір про поставку хлібокомбінатом 16,6 тисяч тон кукурудзи 3-го класу для ПАТ «ДПЗКУ» за умов повної передоплати. ДПЗКУ перерахував на рахунок Рокитнянського хлібокомбінату близько 50 млн. грн бюджетних коштів за товар, який так і не був поставлений.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», загалом 23 188 720 000 гривень становлять збитки по злочинах, які розслідуються співробітниками Національного антикорупційного бюро України з грудня 2015 року до кінця липня 2016 року. Така інформація міститься у звіті НАБУ.