Суд скасував відсторонення від посади заступника голови МОЗ Василишина

ВасилишинАпеляційний суд Києва задовольнив скаргу спійманого на отриманні хабара колишнього заступника міністра охорони здоров'я Романа Василишина щодо його відсторонення від займаної посади. Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Києва.

"За результатами апеляційного розгляду колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва постановила:

апеляційну скаргу, подану в інтересах підозрюваного Василишина Р.Й., – задовольнити;

ухвалу слідчого судді Дніпровського районного суду міста Києва від 14 липня 2016 року, якою задоволено клопотання слідчого в особливо важливих справах Першого слідчого відділу управління Прокуратури міста Києва, погоджене прокурором відділу Прокуратури міста Києва, та відсторонено від посади заступника Міністра охорони здоров’я України, керівника апарату Василишина Р.Й. в межах строку, який не може становити більше 2-х місяців та перевищувати строк досудового розслідування – до 08 вересня 2016 року, – скасувати;

постановити нову ухвалу, якою в задоволенні клопотання слідчого в особливо важливих справах Першого слідчого відділу управління Прокуратури міста Києва, погодженого прокурором відділу Прокуратури міста Києва, та відстороненні від посади заступника Міністра охорони здоров’я України, керівника апарату Василишина Р.Й. – відмовити", - сказано в ухвалі суду.

Як повідомляв "Ні корупції!", 8 липня прокуратура Києва разом із СБУ затримали на хабарі заступника міністра охорони здоров’я України Романа Василишина.

Під час обшуків у зловмисника було вилучено понад 50 тисяч доларів США, 320 тисяч гривень та 2,5 тисячі євро. Дніпровський райсуд Києва призначив йому заставу в 2 млн 856 гривень.

Внісши заставу, Василишин вийшов із СІЗО.