Справу Героя України Романчука відправлено до суду в Миколаєві

243993Наразі вже закінчено досудове розслідування стосовно першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Миколи Ромачнука. Обвинувальний акт спрямовано до суду. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.          

Розслідування проводила військова прокуратура Південного регіону України. Героя України, першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації підозрюють у одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі на загальну суму 90 тисяч доларів США.

Як сказано в повідомленні на сайті відомства, офіцерам військової прокуратури вистачило менше передбачених законом двох місяців для того, щоб зібрати необхідні докази вини підозрюваного. Вже 29.06.2016 досудове слідство було закінчено, а підозрюваному та його захисникам надано доступ до матеріалів провадження. При цьому зазначено, що сторона захисту спробувала штучно затягнути процедуру, без якої судовий розгляд обвинувального акту неможливий.

Як наслідок, за клопотанням військової прокуратури Приморський районний суд міста Одеси встановив стороні захисту кінцевий строк ознайомлення з матеріалами провадження до 19.08.2016 включно. У цей термін підозрюваний та троє з п’яти його захисників скористались своїм правом у повному обсязі.

Обвинувальний акт направлено для розгляду по суті до Центрального районного суду міста Миколаєва.

Раніше «Ні корупції!»  повідомляв, що посадовця було затримано на початку літа під час отримання хабара за розробку кар’єра. Правоохоронці під час обшуку будинку першого заступника голови Миколаївської ОДА знайшли багато коштовностей, грошей, що були приховані в підземних тунелях. 22 червня Романчук, який має зірку Героя України, вийшов із СІЗО під заставу в 5,5 мільйонів гривень. Посадовцю загрожує позбавлення волі до 12 років.