Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила 22 вакансії

ХолодницькийРозпочався прийом документів для участі у відкритому конкурсі на заміщення 22 вакантних посад прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) , - повідомив її  керівник Назар Холодницький на своїй сторінці у Фейсбуці

"Наголошую, що останні зміни до Закону України «Про прокуратуру» відкривають двері САП для усіх небайдужих правників, адже зараз вимоги до прокурорів САП не передбачають обов’язкового стажу роботи на посаді прокурора.

За останні дні робоча група отримала сотні дзвінків від юристів, яких цікавить робота в САП. Тож, ми чекаємо усіх, хто хоче РЕАЛЬНО долучитися до подолання корупції в нашій державі, має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше п’яти років та володіє державною мовою", - зазначив керівник САП.

На тих, хто пройде відбір і отримає посаду в новій антикорупційній структурі Холодницький обіцяє "надсерйозні кримінальні провадження, працю без вихідних, відпустки у жовтні-грудні в кращому разі, щоденні випробування на міцність та викриття корупціонерів з вищих ешелонів влади".

Прийом документів здійснюється в приміщенні Національної академії прокуратури України робочою групою впродовж 14 календарних днів з 22 серпня по 5 вересня включно та без вихідних (у День Незалежності України 24 серпня прийом документів не проводиться) з 9ºº до 18ºº год. за адресою: 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81б, каб. 108.

Деталі конкурсу за цим посиланням.