Миколаївського посадовця-фіскала впіймали на збиранні «данини» (ОНОВЛЕНО)

20110609082927Силовики упіймали на хабарництві одного із заступників начальника управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Правоохоронці задокументували, що чиновник систематично вимагав та отримував через посередника гроші від місцевого бізнесмена.

Комерсант сплачував «данину» за неперешкоджання у здійсненні підприємницької діяльності та припинення кримінального провадження, відкритого за фактом ухилення від сплати податків.

У повідомленні СБУ вказується, що посередника затримали у центрі Миколаєва під час отримання третьої частини хабара у розмірі 250 тисяч гривень. Загальна сума «траншів», переданих високопосадовцю, становила майже сімсот тисяч гривень.

Наразі проводяться обшуки у службовому кабінеті чиновника, за місцями його проживання та посередника.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Генпрокурор Юрій Луценко, затриманий - Роман Підгородинський, перший заступник керівника ДФС Миколаївщини.

йй

Як повідомляв «Ні корупції!», на Волині СБУ викрила двох фіскалів-хабарників. Здирниці систематично вимагали гроші з громадян за видачу різного роду дозвільних документів.