ФОТО
| |

Миколаївського посадовця-фіскала впіймали на збиранні «данини» (ОНОВЛЕНО)

20110609082927Силовики упіймали на хабарництві одного із заступників начальника управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Правоохоронці задокументували, що чиновник систематично вимагав та отримував через посередника гроші від місцевого бізнесмена.

Комерсант сплачував «данину» за неперешкоджання у здійсненні підприємницької діяльності та припинення кримінального провадження, відкритого за фактом ухилення від сплати податків.

У повідомленні СБУ вказується, що посередника затримали у центрі Миколаєва під час отримання третьої частини хабара у розмірі 250 тисяч гривень. Загальна сума «траншів», переданих високопосадовцю, становила майже сімсот тисяч гривень.

Наразі проводяться обшуки у службовому кабінеті чиновника, за місцями його проживання та посередника.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Генпрокурор Юрій Луценко, затриманий – Роман Підгородинський, перший заступник керівника ДФС Миколаївщини.

йй

Як повідомляв «Ні корупції!», на Волині СБУ викрила двох фіскалів-хабарників. Здирниці систематично вимагали гроші з громадян за видачу різного роду дозвільних документів.

Доданий до: Корупція в Миколаєві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії