ФОТО
| |

Мер міста Ромни на волі. Обвинувачення – на межі провалу

romny_mer_729x547

Міський голова Ромен, якого в ніч на 19 серпня спіймали на отриманні хабара, вийшов на волю під заставу в 145 тисяч гривень. Захист готується до оскарження дій правоохоронців.

На даний момент мер міста Ромни Сергій Салатун перебуває в одній з лікарень Сумщини і вже почав приймати відвідувачів. Всі звинувачення у вчиненні корупційного правопорушення сторона захисту чиновника категорично відкидає.

За версією захисту, в момент затримання міський голова перебував в оточенні свідків у коридорі другого поверху, пакунка з 40 тисячами гривень нібито не було в кабінеті міського голови, і за версією адвокатів, на ньому відсутні відбитки пальців очільника міста. Саме це, на думку захисту, спростовує факт отримання хабара.

За інформацією, отриманою “Ні корупції!” з власних джерел, слідство має в наявності запис процесу одержання першої частини хабара в 10 тисяч гривень, щоправда, зроблений він без відповідного дозволу суду, чим унеможливлено його долучення до матеріалів справи в якості доказової бази.

З боку ж правоохоронців поки що конкретної інформації отримати не вдалося. Тож, головним питанням залишається наявність доказів про факт отримання хабара і останнім засобом доказування можуть бути свідчення представника телекомунікаційного підприємства, з яким також поки не вдалося встановити зв’язок, оскільки  дана організація зареєстрована на території Луганської області в тимчасово окупованій зоні.

Доданий до: Корупція в Сумах, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії