Мер міста Ромни на волі. Обвинувачення – на межі провалу

romny_mer_729x547

Міський голова Ромен, якого в ніч на 19 серпня спіймали на отриманні хабара, вийшов на волю під заставу в 145 тисяч гривень. Захист готується до оскарження дій правоохоронців.

На даний момент мер міста Ромни Сергій Салатун перебуває в одній з лікарень Сумщини і вже почав приймати відвідувачів. Всі звинувачення у вчиненні корупційного правопорушення сторона захисту чиновника категорично відкидає.

За версією захисту, в момент затримання міський голова перебував в оточенні свідків у коридорі другого поверху, пакунка з 40 тисячами гривень нібито не було в кабінеті міського голови, і за версією адвокатів, на ньому відсутні відбитки пальців очільника міста. Саме це, на думку захисту, спростовує факт отримання хабара.

За інформацією, отриманою "Ні корупції!" з власних джерел, слідство має в наявності запис процесу одержання першої частини хабара в 10 тисяч гривень, щоправда, зроблений він без відповідного дозволу суду, чим унеможливлено його долучення до матеріалів справи в якості доказової бази.

З боку ж правоохоронців поки що конкретної інформації отримати не вдалося. Тож, головним питанням залишається наявність доказів про факт отримання хабара і останнім засобом доказування можуть бути свідчення представника телекомунікаційного підприємства, з яким також поки не вдалося встановити зв’язок, оскільки  дана організація зареєстрована на території Луганської області в тимчасово окупованій зоні.