Мер Ірпеня отримав премій та надбавок на 60 тисяч гривень

Мер Ірпеня Володимир Карплюк

Мер Ірпеня Володимир Карплюк

Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк за неповні два роки роботи отримав премій та надбавок на загальну суму майже 60 тисяч гривень.

Про це повідомляє «Громада Приірпіння», посилаючись на відповідь виконавчого комітету Ірпінської ради.

Згідно з документом, за неповні два роки роботи заробітна плата мера Ірпеня Карплюка склала більше 117 тисяч гривень.

При цьому, за цей час сумарно він отримав понад 40 тисяч гривень премій та близько 20 тисяч надбавок, що становить понад 50% від загальної заробітної платні мера Ірпеня.

karpluk

Нещодавно Громадський рух ЧЕСНО опублікував інформацію про довготривалі відпустки мера Ірпеня. Так, за неповні два роки роботи він відпочивав аж 174 дні. У відповіді міськради було зазначено, що відпустки він брав «з метою забезпечення раціонального використання бюджетних коштів (економії)».

«Громадський рух ЧЕСНО вирішив пересвідчитися, чи справді мільйонер, який у декларації за 2013 рік зазначив 67 квартир, заощаджує бюджетні кошти. Якби це дійсно було так, то Карплюк навряд чи отримував би премії та надбавки», - пише видання і додає, що «за неповні два роки перебування на посаді міського голови Карплюк отримав близько 200 тисяч гривень, при тому, що в попередній офіційній відповіді, де виправдовували таку велику кількість днів відпустки, йшлося про економію бюджетних коштів. Ймовірно, така позиція в офіційній відповіді була покликана хоч якось виправдати його часті відпустки, які тривали сумарно мало не півроку».

Як повідомляв «Ні корупції!», 21 липня представники ГПУ провели обшук помешкання мера Бучі Федорука, а мер Ірпеня Володимир Карплюк утік із країни. За зловживання службовим становищем Карплюку і Федоруку загрожує до 6 чи й до 12 років ув’язнення.

Читайте також «Мер Ірпеня Карплюк почав «відбілюватись»